Моя кімната
Графік Роботи:
пн-птн 8.00 - 18.00
сб-ндл 8.00 - 16.00

Штори нитки

Дизайн вікон в інтерєрі - одине з головних питань, які варто вирішити, плануючи обстановку в будинку. Від типу і якості штор залежить, як довго прослужить оформленна вікон, яке враження буде виробляти ваш інтер'єр.
Одним з актуальних і вигідних варіантів оформлення вікон рахуються щтори-нитки однотонні. Такі фіранки пропускають денне світло і в той час надійно захищають вашу оселю віж сторонніх поглядів. Штори-нитки - прекрасна альтернатива стандартним гардинам.

Окрім класичних і традиційних рішень, дизайнери пропонують і більш екстравагантний вид штор, такий як штори-нитки або Кисея.

Цю різновидність віконного і не тільки, декору обираюсть для інтер'єрів з натяком на східний стиль. Штори-нитки мождиво використовувати для прикрас міжкімнатних дверних отворів, а також для обособлення потрібної зони в промторому приміщенні.

Штори-нитки Кисея, дуже благодатний елемент декору вікна, з їх допомогою Ваше вікно кожен день має можливість виглядати по новому. Ниткові штори достатньо легкі і прозорі, великий вибір по кольоровій гаммі та дизайну. Вони будуть гарно виглядати якщо їх тільки лише повішати на карніз, і якщо рикрасити їх аксесуарами для штор.
Ниткові штори Кисея розсіюють світло додають приміщенню завершеність. Нитки Кисея можливо використовувати разом з римськими шторами, рулонними шторам, тюлями, гардинами та ламбрикенами. Штори виготовляються з ниток. Верхня частина таких штор виготовляється з кайми (зазвичай 15см.), нитковий матеріал складається з 100% поліестеру.


(Коефіцієнт збору 1:2, на 1 метр карнизу рекомендується 2 метри Штори-нитки.)

Вартість послуг по пошиву:

  1. Пошив штори-нитки на карниз-штангу - 30грн./ за штору 3 метра
  2. Шторна стрічка 2см - 40грн./ за штору 3 метра
  3. Шторна стрічка 6см - 50грн./ за штору 3 метра
  4. Шторна стрічка 10см - 60грн./ за штору 3 метра
  5. Вставка люверсів на штори0нитки - 330
    грн./ за штору 3 метраВаш кошик порожній!